10,52 EUR/h

Dam od zaraz pracę w Holandii 2018 bez znajomości języka produkcja pizzy Amersfort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfort
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Bez informacji
  • Opublikowany: 12 grudnia 2018 00:35

Aktualna oferta pracy w Holandii od zaraz przy produkcji pizzy, zapiekanek i ciastek. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka w fabryce z Amersfort. Nie wymagamy doświadczenia, ale będzie mile widziane.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Amersfort.

Zarobki: 10,52 EUR/h.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • układanie składników na blatach pizzy, zapiekankach;
  • produkcja ciastek;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • pakowanie wyrobów.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie;
  • mile widziany komunikatywny angielski;
  • odpowiedzialność;
  • zręczność;
  • higieniczność;
  • przykładanie się do zadań;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • uśmiech i miłe podejście.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • dodatki do wynagrodzenia
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • pomoc w organizacji wyjazdu;
  • wsparcie polskiego opiekuna;
  • stały dostęp do paska wypłat poprzez profil pracownika online;
  • ubezpieczenie;
  • dojazdy do pracy.

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę prosimy dzwonić pod numer:

77 575 75 75

lub wysyłać aplikacje poprzez link:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 425be573c61e605