do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez języka na budowie płytkarz-glazurnik od zaraz Werkendam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Werkendam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 22 marca 2021 17:30

Bez znajomości języka do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii na budowie. Zatrudnienie z zakwaterowaniem w Werkendam dla płytkarzy-glazurników z doświadczeniem.

Stanowisko: płytkarz/glazurnik na budowie.

Lokalizacja: Werkendam.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykładał ściany i podłogi płytkami;
  • zadaniem będzie przygotowywanie powierzchni, a także usuwanie nierówności;
  • robienie prac wykończeniowych.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • stabilne zatrudnienie, 40 godzin pracy w tygodniu, pracę od poniedziałku do piątku (7.30 – 16.15) i dużo nadgodzin;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • możliwość rozwijania się i podpisania kontraktu bezpośrednio z firmą;
  • zakwaterowanie w domkach wolnostojących albo w szeregowcach – maksymalnie 6 osób w domku (pokoje są jedno- i dwuosobowe) z dostępem do szybkiego Internetu;
  • bezpłatny dojazd służbowym samochodem do pracy albo zwrot kosztów dojazdu w wysokości 0,19 €/km do maksymalnie 8,00 € na dzień;
  • ubezpieczenie w wysokości 244 € na tydzień;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • możliwość rozpoczęcia kursów, które podnoszą kwalifikacje zawodowe;
  • całkowity albo częściowy zwrot kosztów dojazdu z Polski na podstawie paragonów;
  • do wykorzystania w ciągu roku 25 dni płatnego urlopu.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

praca@orangejobs.nl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 0031 – 294 28 70 27 lub 0048 – 71 716 62 37

Źródło: https://orangejobs.nl/pl/oferta/plytkarz-glazurnik/

ID ogłoszenia: 615603521ad83dd3