480 € netto za 40 godz.

Dam pracę w Holandii bez języka na budowie jako monter płyt KG od zaraz Sittard, Heerlen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Sittard, Heerlen
  • Długość umowy: 8 tygodni z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2021 15:18

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Holandii dla budowlańców. Zatrudnienie w Sittard, Heerlen bez znajomości języka na budowie monter płyt KG. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Sittard, Heerlen.

Wynagrodzenie: 480 € netto za 40 godz. pracy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się budowaniem ścian z płyt KG – profile, wełna oraz płyta KG;
  • do zadań będzie także należało obniżanie sufitów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w montowaniu płyt KG;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • znajomość języka angielskiego albo niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziana będzie znajomość rysunku;
  • atutem będzie posiadanie własnych narzędzi do pracy;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B;
  • mile widziany certyfikat VCA.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • legalne oraz stabilne zatrudnienie;
  • na miejscu możliwość wyrobienia holenderskiego numeru BSN;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto oraz urlopowy 10,87 € dochodów brutto;
  • darmowe zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • holenderskie ubezpieczenie;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pomoc przed wyjazdem;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail: info@apnpraca.pl albo można zgłaszać się pod numerem telefonu:

  • +48 696 309 309 wew. 2;
  • +48 774230600;
  • +48 774418475.

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 16.00.

Źródło: https://apnpraca.pl/pl/oferta-pracy/?job_id=28

ID ogłoszenia: 619609ec27a15f6e