11,00 € na godz.

Dam pracę w Holandii bez języka na magazynie odzieżowym od zaraz Bleiswijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 lipca 2022 19:27

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na magazynie odzieżowym. Zatrudnienie 2022 w Bleiswijk dla magazynierów bez znajomości języka niderlandzkiego. Pracodawca zapewnia możliwość podjęcia dłuższej współpracy.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bleiswijk.

Wynagrodzenie: 11,00 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień internetowych dla sklepu online – odzież, buty, akcesoria od znanych marek;
  • pracownik będzie pakował zamówienia oraz przygotowywał je do wysłania;
  • sortowanie spakowanych zamówień oraz umieszczenie ich w wyznaczonych miejscach na magazynie;
  • przeprowadzenie kontroli jakości  i zgładzanie niedoskonałości;
  • wykonywanie drobnych prac magazynowych.

Wymagania:

  • własne zakwaterowanie;
  • bez języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • atutem będzie własny transport;
  • mile widziane będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • pracę na dwie zmiany;
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy i otrzymania podwyżki;
  • w kantynie dostępne darmowe gorące napoje oraz tanie posiłki dla pracowników;
  • dodatki zmianowe;
  • zwrot kosztów za dojeżdżania do pracy;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszeń należy dokonywać pod adresem e-mail:

katarzyna.skowronska@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 885 065 886

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-027337-praca-w-magazynie-z-markowa-odzieza/

ID ogłoszenia: 60862aab94f9791a