do ustalenia

Dam pracę w Holandii bez języka na magazynie zbieranie zamówień w Echt

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Echt
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2016 23:58

Magazyn zlokalizowany w Echt zatrudni od zaraz pracowników do kompletowania zamówień klientów. Praca w Holandii dla Polaków bez znajomości języka niderlandzkiego. Na miejscu jest zapewniona opieka polskiego rezydenta.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: Echt, Holandia. Praca dostępna również w Zwaagdijk.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kompletowanie zamówień według dostarczonej listy;
  • pakowanie towaru i zabezpieczanie przed transportem;
  • sprawdzanie poprawności gotowego zamówienia;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na magazynie;
  • zatrudnienie odbywa się na dwie zmiany.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialne i uczciwe podejście do obowiązków;
  • gotowość do podjęcia pracy na pół roku;
  • możliwość pracy na dwie zmiany;
  • mile widziane doświadczenie;
  • atutem będzie znajomość języka;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • motywacja i optymistyczne podejście do pracy.

Oferujemy:

  • dojazdy do pracy;
  • miejsce zamieszkania;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • umowę o pracę na holenderskich warunkach;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • przyjazne środowisko pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę internetową:

ID ogłoszenia: 39456fad5f8cf6ea

4 komentarze na “Dam pracę w Holandii bez języka na magazynie zbieranie zamówień w Echt”

  1. Witam. Czy to ogloszenie to order picker? Jezeli tak to przez sluchawki mowi sie po polsku. Mam doswiadczenie z chlopakiem do takiej pracy. Pracowalismy rok czasu. I prze jaka to firme jest?

  2. Aktualnie jestem w Holandii jeśli ogłoszenie jest aktualne prosiłbym o przesłanie oferty na e-mail, CV mogę wysłać również

  3. Witam.Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Dyspozycyjność od zaraz.Sadzę, że spełniam Państwa wymogi. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt. Pozdrawiam

  4. Mam doswiadczenie, kompletacja dla dhl,asortyment smyk empik, praca na komputerach i skanerach,posiadam numer sofi,prosze o wiecej inf ewentualnie na maila,dziekuje