do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji przy pakowaniu kanapek Alphen aan den Rijn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alphen aan den Rijn
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 8 grudnia 2016 01:32

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu kanapek. Zatrudnienie w Alphen aan den Rijn dla osób bez znajomości języka holenderskiego, pracodawca wymaga jednak umiejętności porozumiewania się w języku angielskim lub niemieckim.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Alphen aan den Rijn, Holandia
Zarobki: do uzgodnienia
Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • praca w fabryce produkcyjnej przy przygotowywaniu kanapek
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się obsługiwaniem maszyn produkcyjnych – krajalnic oraz urządzenia do pakowania
  • etykietowanie opakowań
  • dbanie o ciągłość produkcyjną
  • zadania wykonywane będą w warunkach chłodniczych

Oczekiwania:

  • dostępność na 6 miesięcy
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • gotowość do pracy zmianowej
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki i w przyszłości możliwość otrzymania podwyżki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę na dłużej
  • dla chętnych opcja zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego możliwa do zorganizowania przez agencję odpłatnie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą dostępną stronę:

ID ogłoszenia: 71458483445edd47

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji przy pakowaniu kanapek Alphen aan den Rijn”

  1. Para od zaraz chetnie podejmie prace przy kanapkach tel 0687164590