do ustalenia

Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji sera Zeewolde od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zeewolde
  • Opublikowany: 3 maja 2015 21:29

Producent sera z Zeewolde poszukuje osób do pracy w Holandii przy pakowaniu wyrobów. Oferta dla Polaków na linii produkcyjnej bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Zeewolde
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pakowanie sera
– kontrolowanie jakości wyrobów
– krojenie produktów spożywczych na kawałki

Wymagania:
– umiejętność posługiwania się nożem
– zręczność, spostrzegawczość
– wytrzymałość fizyczna
– dla kandydatów energicznych, z zapałem do pracy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– miejsce do zamieszkania i ubezpieczenie
– wsparcie przy organizacji przejazdu do Holandii
– przyjazną atmosferę
– szkolenia pracownicze
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: abpraca.1201982@poczta.startpraca.pl z dopiskiem: SERY.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-do-produkcji-serow-id282311.html

ID ogłoszenia: 843554671a46dc98

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji sera Zeewolde od zaraz”

  1. witam mam 19 lat chciałbym podjąć ta prace od zaraz . Jestem osoba odpowiedzialna i nie pije chciałbym dostać szanse oto moj numer 572251142

  2. Krystian na 6 maja 2015 @ 17:33

    Witam,jestem zainteresowany pracą na produkcji sera proszę o odpowiedz drogą mailową . Krystian