9,27 EUR/h brutto

Dam pracę w Holandii bez języka od zaraz Harderwijk sprzątanie zakładu produkcyjnego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Harderwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: min. 6 miesięcy
  • Opublikowany: 11 września 2018 19:28

Ciekawa oferta pracy w Holandii od zaraz, bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 przy sprzątaniu zakładu produkcyjnego z Harderwijk. Pracodawca oferuje zakwaterowanie w dobrych warunkach.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Harderwijk.

Stawka za godzinę: 9,27 Euro brutto.

Zakres obowiązków:

  • rozdawanie ubrań roboczych dla pracowników i późniejsze ich układanie;
  • sprzątanie pomieszczeń socjalnych, toalet, kantyny, biur itp.;
  • uzupełnianie automatów z przekąskami i kawą;
  • składanie zamówień na artykuły takie jak środki czystości, kawa i słodycze.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej pół roku;
  • podstawowy język angielski;
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B;
  • poczucie estetyki;
  • umiejętność dokładnego sprzątania;
  • uczciwość i punktualność.

Zapewniamy:

  • wypłaty wynagrodzenia raz w miesiącu;
  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach, zgodnie z SNF;
  • dojazdy do pracy w Holandii;
  • pełne ubezpieczenie;
  • pomoc polskiego opiekuna na miejscu;
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii;
  • bieżący dostęp do dokumentów związanych z pracą – pasków wypłat itp.

Aplikacje:
Zachęcamy do aplikowania poprzez stronę www:

www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1259&ref=

Wystarczy kliknąć „Aplikuj teraz” i wypełnić odpowiedni formularz.

ID ogłoszenia: 7865b97c78691e22