do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez języka od zaraz przy pakowaniu zamówień na produkcji Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 22 stycznia 2016 21:34

Magazyn sprzętu elektronicznego w Waalwijk poszukuje od zaraz osób do pakowania i zbierania zamówień na produkcji. Praca w Holandii bez znajomości języka niderlandzkiego. Gwarantujemy zakwaterowanie.

Stanowisko: pakowacz.
Wynagrodzenie: do ustalenia.
Miejsce pracy: Waalwijk, Holandia.

Opis stanowiska:
praca będzie polegała na kompletowaniu oraz pakowaniu zamówień sprzętu elektronicznego na magazynie, według dostarczonej wcześniej listy.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie;
  • plusem będą uprawnienia na wózki widłowe;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • uczciwość;
  • odpowiedzialność i punktualność.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • dojazdy do pracy;
  • dobre wynagrodzenie;
  • pracę w światowym koncernie;
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu.

Jak aplikować:
Zapraszamy do aplikowania poprzez poniższą stronę internetową:

Odpowiemy tylko na niektóre aplikacje.

Konieczne jest załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-holandia-waalvijk,oferta,4317693

ID ogłoszenia: 88156a27b5bca38c

4 komentarze na “Dam pracę w Holandii bez języka od zaraz przy pakowaniu zamówień na produkcji Waalwijk”

  1. Jestem zainteresowany pracą od zaraz,posiadam prawo jazdy kat B
    oraz uprawnienia na wózki widłowe
    tel.+48695929468

  2. Marzena Włodarczyk na 24 stycznia 2016 @ 19:57

    Jestem zainteresowana pracą od zaraz . Pracowałam na pakowaniu w firmie Amazon

  3. Jestem zainteresowana waszą ofertą przyjmę pracę od zaraz . Pracowałam na pakowaniu w firmie Amazon proszę o kontakt na nr tel +48792557805 bardzo proszę o pilny kontakt

  4. Jestem zainteresowana. Mieszkam w waalwijk i szukam pracy. Posiadam prawo jazdy kat B. Znajomość j ang w stopniu komunikatywnym.