12,47 euro brutto na godzinę

Dam pracę w Holandii bez języka od zaraz rozładunek kontenerów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: jak najszybciej
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 16 września 2021 00:42

Dla pracowników fizycznych także bez znajomości języka dostępna od zaraz propozycja pracy w Holandii przy rozładunku kontenerów z asortymentem sieci sklepów Lidl.

12,47 euro brutto rozładunek kontenerów- praca bez znajomości języka!
Opis stanowiska:
Praca polega na rozładowywaniu kontenerów z paczkami o różnych gabarytach od małych do dużych i ciężkich (asortyment sklepu LIDL- bez artykułów spożywczych!)
Paczki wykładane są na palety ręcznie, następnie stretchowane i odkładane na wyznaczone miejsce.
Praca odbywa się w grupach dwuosobowych.

Wymagania:
– chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,
– chęć do prac fizycznych- musisz dobrze czuć się w takich pracach i być na nie przygotowany,
– mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!

Oferujemy:
– do stawki podstawowej 10,55 euro brutto obowiązuje dodatek w wysokości 1 euro obowiązkowo do każdej godziny oraz dodatek ADV 8,75 % co daje stawkę 12,47 euro brutto
– pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),
– opiekę polskiego koordynatora,
– ubezpieczenie,
– wypłaty tygodniowe,
– zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,
– dodatki zmianowe, wakacyjne!

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń
77 474 68 08 Małgorzata bądź wyślij CV na adres praca@flexcraft.pl

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm.
Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość.
Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.
KRAZ 273

ID ogłoszenia: 9076141b16942b2a