11,69

Dam pracę w Holandii bez języka pakowanie mięsa praca z nożem Gouda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Gouda
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 8 lutego 2021 00:28

W miejscowości Gouda od zaraz dla pakowaczy atrakcyjna propozycja pracy w Holandii przy pakowaniu mięsa wieprzowego także bez znajomości języka obcego.

Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy przy pakowaniu mięsa wieprzowego

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE

WYMAGANIA:
dyspozycyjność;
prawo jazdy kategorii B
zaangażowanie.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
pakowanie mięsa na tacki,
ważenie,
kontrola jakości,
mycie skrzynek/rozładunki kontenerów,
podstawowe prace z nożem.

OFERUJEMY:
stawka €11,69 (z dodatkiem wakacyjnym)+dodatki zmianowe
cotygodniowe wypłaty na konto bankowe (1.wypłata już w 2.tygodniu)
możliwość długotrwałej współpracy,
opiekę polskiego koordynatora;
transport do i z pracy na terenie Holandii.

Jeśli szukasz pracy i jesteś dyspozycyjny od zaraz wyślij swoje CV na adres:

anna@holandiajobs.pl
bądź zadzwoń: +48790833585

ID ogłoszenia: 298601ffab3745e8