do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu ketchupów od zaraz Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 22:26

Ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu ketchupów od zaraz. Posiadamy wakaty w fabryce z Wijchen dla osób bez znajomości języka. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i uczciwe warunki zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik pakujący.

Miejsce zatrudnienia: Wijchen, Holandia.

Stawka godzinowa: do uzgodnienia.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • pakowanie ketchupów;
  • praca odbywa się na hali magazynowej;
  • jest to zatrudnienie w trybie zmianowym;
  • manager może zlecać również inne zadania.

Wymagania:

  • język angielski na poziomie podstawowym;
  • zmotywowanie do pracy;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • zaletą będzie posiadanie zaświadczenia o niekaralności;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na 3 miesiące;
  • sprawność fizyczna, szybkość, bystrość;
  • punktualność;
  • elastyczność godzinowa.

Gwarantujemy:

  • wsparcie polskiego managera;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii;
  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień;
  • premie za pracę zmianową;
  • pomoc w formalnościach np. w wyrobieniu numeru SOFI;
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania;
  • opcja podjęcia pracy na dłużej.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

Prosimy kliknąć „Aplikuj”. Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 64577aa827c9d7d

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu ketchupów od zaraz Wijchen”

  1. witram mam na imie Pawel mam 29lat jestem zainteresowany panstwa oferta pracy, obecnie znajduje sie w Amsterdamie . Prosze o przeslanie mi nr kontaktopwego w celu dalszych informacji. muj mail pawelbanaczkowski@onet.pl

  2. Numer Kontaktowy +31612780547