10,38 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii bez języka przy pakowaniu serków od zaraz 2017 Lopik

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lopik
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 03:32

Aktualna oferta zatrudnienia w zakładzie produkującym serki topione i masła z Lopik. Od zaraz prac w Holandii 2017 dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu gotowych wyrobów.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Lopik, okolice Utrechtu, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji serków topionych oraz masła polegająca na pakowaniu produktów

Wymagania:

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • zapewnione odpłatnie miejsce do zamieszkania oraz ubezpieczenie
  • zatrudnienie w stabilnej firmie na dłuższy okres

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani ofertą pracy zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim z dopiskiem SERKI na poniższy adres e-mail:

d.grzywna@pran.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-serkow-na-dlugo-id729139.html

ID ogłoszenia: 33559779c9a31dce