10,82 € brutto/h

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka dla par magazyn odzieży od zaraz Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 grudnia 2021 22:04

Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii dla par bez znajomości języka na magazynie odzieży. Zatrudnienie od zaraz w Tilburgu dla magazynierów. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Tilburg.

Wynagrodzenie: 10,82 € brutto na godz. dla osób 21 lat i więcej oraz dodatek za pracę w nadgodzinach, w soboty i niedziele.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na magazynie markowej odzieży;
  • zbieranie towarów, pakowanie, naklejanie etykiet, a także przygotowywanie ich do wysłania;
  • przepakowywanie, a także sprawdzanie zwrotów;
  • wykonywanie innych zadań magazynowych oraz porządkowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy na 3 zmiany;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B;
  • komunikatywna znajomość języka holenderskiego;
  • chęć pracy w weekendy oraz w nadgodzinach.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • pełny pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju zawodowego, a także podniesienia swoich kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • przy oddelegowaniu do innych prac stawka nie będzie niższa niż 9,82 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 3076181aa381671a