do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka na magazynie marketu od zaraz De Meern

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: De Meern
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2021 15:27

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii na magazynie supermarketu. Zatrudnienie w De Meern dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: De Meern.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie realizowanie zamówień – kompletowanie ich z wykorzystaniem skanera;
  • załadowywanie na paletę gotowych zamówień;
  • obsługiwanie wózka EPT.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej (minimum to 3 miesiące);
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • wsparcie podczas organizacji dojazdu do biura – niezależnie, czy jest się w Polsce, a czy może w Holandii;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • zakwaterowanie dostępne w pokojach dwu- lub jednoosobowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki zmianowe i wakacyjne.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.flexcraft.pl/praca/praca-order-picker-na-zak%C5%82adzie-albert-heijn-od-zaraz-187902-71.html

ID ogłoszenia: 82660dc4cb512398