do ustalenia

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka na produkcji serów Woerden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden
  • Opublikowany: 22 września 2015 00:06

Kierownik fabryki z okolic Woerden szuka osoby do pracy w Holandii przy pakowaniu serów na linii produkcyjnej. Zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Woerden
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba stanowisk: 1

Zadania:
– należy obsługiwać maszyny znajdujące się na hali
– pracownik pakuje sery według ustalonej gramatury
– przenoszenie bloków serowych na taśmę
– paletowanie towarów
– golenie serów
– itp.

Wymagania:
– zaradność, odpowiedzialność, zaangażowanie
– posiadanie doświadczenia na produkcji serów będzie atutem
– dobra znajomość niemieckiego bądź angielskiego
– konieczne jest posiadanie prawa jazdy kat.B
– złota rączka (sporadyczne naprawianie maszyn, obsługa techniczna)

Oferujemy:
– pracę bez konieczności posiadania doświadczenia i znajomości języka holenderskiego
– zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
– możliwość awansu
– podniesienie swoich kwalifikacji
– chętnym oferujemy możliwość skorzystania z miejsca do zamieszkania
– przejazdy do pracy są zapewnione
– ubezpieczenie
– na miejscu pomoc polskich koordynatorów

Aplikacja:
Aplikacje należy przesłać poprzez stronę: https://tnsgroup.es-candidate.com/application/form/207722/0/1/

ID ogłoszenia: 160560075022c873

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii bez znajomości języka na produkcji serów Woerden”

  1. Witam ostatni rok przeoracowalem w Holandii .znajomosc podstaw niemiecki,angielski .Doswiadczenie na stnowisku inpack i ekspeycja ,w polsce 2 lata w utrzymaniu ruchu umiejetnosci wymiany lozysk skracania tasm itd ,imiejetnosc spawania poczawszyod elektrody … .prawo jzdy ,uprawnienia wozek widlowy eu Nr sofi wyrobiony .Pozdrawiam