do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka ogrodnictwo Venlo przy kwiatach

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 13:25

Praca w Holandii przy pielęgnacji, zbiorach i bukietowaniu tulipanów w Venlo. Zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach bez znajomości języka oraz doświadczenia, głównie dla uczniów i studentów.

Stanowisko: pracownik ogrodniczy.

Miejsce zatrudnienia: Venlo, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Opis stanowiska:
praca polega na prostych czynnościach przy uprawie tulipanów. Do obowiązków będzie należała ich pielęgnacja, zbiór, bukietowanie oraz pakowanie według zamówień klientów.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • sprawność fizyczna, szczególnie manualna;
  • doświadczenie w rolnictwie lub ogrodnictwie;
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • znajomość przepisów BHP.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • dodatki do pensji – wakacyjny, oraz za nadgodziny;
  • jarografy;
  • tanie zakwaterowanie dla osób poniżej 23 roku życia;
  • szkolenie wprowadzające;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą.

Aplikacje:

Zgłoszenia do pracy prosimy składać poprzez adres mailowy:

Odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje. Ze względu na dużą ilość aplikacji, nie mamy możliwości odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 71856d41d78d3b74

10 komentarzy na “Dam pracę w Holandii bez znajomości języka ogrodnictwo Venlo przy kwiatach”

  1. Witam.
    Szukam pracy wraz z kolegą , możemy wyjechac w każdej chwili.Pracowaliśmy juz za granicą przy pielęgnacji drzew owocowych.Czekamy na odpowiedz. Tel 729650626

  2. Witam.
    Jestem zainteresowany panstwa oferta pracy. Prosze o kontakt .

  3. Witam. Jestem zainteresowany pracą, mogę pracować do końca września. Prosze o kontakt mój e-mail: damian.maciocha@gmail.com, nr telefonu: 734-452-687

  4. witam jestesmy na terenie holandi pilnie szukamy pracy od zaraz jestesmy w bardzo licho perspektujacej firmie ryb malo godzin i pracy liche wyplaty szukamy cos od zaraz …..pozdrawiamy ela i patryk tel;0682984042

  5. witam jestesmy na terenie holandi pilnie szukamy pracy od zaraz jestesmy w bardzo licho perspektujacej firmie ryb malo godzin i pracy liche wyplaty szukamy cos od zaraz …..pozdrawiamy ela i patryk tel;0682984042

  6. witam jestesmy na terenie holandi pilnie szukamy pracy od zaraz jestesmy w bardzo licho perspektujacej firmie ryb malo godzin i pracy liche wyplaty szukamy cos od zaraz …..pozdrawiamy ela i patryk tel;0682984042 .;0

  7. Witam mam pytanie czy macie oferte pracy od 1 lipca prosze o odpowiedz

  8. jestem z kolegą zainteresowany tą ofertą na 3 sierpnia 2017 @ 08:47

    jestem zainteresowany pracą przy kwiatach

  9. pilnie poszukuje wraz z mezem pracy od zaraz jestesmy na terenie holandii /halllen/ oboje mamy doświadczenie przy zbiorach owoców,warzyw oraz kwiatach.czeslaw 43 lata,ewelina37 lat bardzo prosze o kontakt telefoniczny pod numerem 510-863-432 pozdrawiam

  10. Praca przy kwiatach venlo na 27 października 2017 @ 16:04

    Czy praca jest nadal aktualna.