1,200.00

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu owoców i warzyw k. Hagi 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Poeldijk
  • Długość umowy: 1,5 roku
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2018 07:01

Propozycja ciekawej pracy w Holandii przy pakowaniu owoców oraz warzy w firmie z rejonie Hagi. Ogłoszenie 2018 również dla osób bez znajomości języka obcego.

Agencja zatrudnienia KBTI poszukuje osób do pracy jako pakowacz/pracownik szklarni

Pakowanie warzyw, owoców, kwiatów/praca na szklarni okolice Hagi
Poeldijk
9154

Obowiązki
– Pakowanie warzyw i owoców, ważenie produktów, układanie na tacki
– Pakowanie artykułów dla sklepów wielobranżowych
– Pakowanie kwiatów
– Praca na szklarni

Wymagania
– dostępność
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy
– Holenderską umowę o pracę
– Stawki OD 9,11 do 10,11 euro brutto
– Tygodniowe wypłaty
– Zakwaterowanie
– Ubezpieczenie
– Pomoc koordynatorów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: pakowanie warzyw i owoców

ID ogłoszenia: 6105ad09e37c344c