9-12 euro brutto

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu żywności, Eindhoven i inne lokalizacje

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: 14.10.2019
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 7 października 2019 01:23

M.in. na terenie Eindhoven do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Holandii na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu żywności w różnych zakładach produkcyjnych.

Pakowaczka
Miejsce pracy: Zoetemeer, Utrecht, Eindhoven
Praca w sektorze produkcji sałatek, warzyw, owoców, mięsa i innych!
Zakres obowiązków:
• Kontrola jakości oraz pakowanie wyrobów.
• Sortowanie produktów.
• Zabezpieczanie towaru oraz przygotowywanie do transportu.
• Dbanie o porządek w miejscu pracy.
• Układanie towaru na paletach.
Gwarantujemy:
• Pomoc w organizacji wyjazdu, a na miejscu pomoc koordynatora.
• Cotygodniowe, regularne wypłaty.
• Możliwość wyjazdu dla par.
• Zakwaterowania zgodne z certyfikatem SNF (na miejscu wi-fi!).
• Transport do pracy na terenie Holandii.
• Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
• Możliwość współpracy na długi okres czasu.
• Dodatkowo! Nie wymagamy doświadczenia (może to być nawet Twoja pierwsza praca!)
Wymagamy:
• Mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języka angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny!
• Zaangażowania w wykonywane obowiązki.

Nie interesuje Cię praca na jako pakowacz ? Znajdziemy dla Ciebie coś innego! Jesteśmy prężnie działającą Agencją zatrudnienia! Dysponujemy różnymi ofertami pracy np. w ogrodnictwie, na produkcji, w magazynach, przetwórstwie mięsnym i wiele innych.
Rekrutujemy pracowników na terenie całej Polski.

ID ogłoszenia: 9955d971f6b562f4

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Anna
  • Zarejestrowany od: 25 lipca 2019

Inne przedmioty dodane przez Anna

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Anna »