9,59 Euro brutto/h

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka w Uden pakowanie i sortowanie pomidorów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Uden
  • Data rozpoczęcia pracy: 21.05.2018
  • Długość umowy: 3-6 miesięcy
  • Opublikowany: 17 maja 2018 07:06

Legalna praca w Holandii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka w firmie z Uden przy sortowaniu oraz pakowaniu pomidorów na linii produkcyjnej.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego partnera AB Job Service do pracy na stanowisku: pakowanie i sortowanie pomidorów w Holandii. Oferta pracy dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, bez znajomości języka obcego

Opis stanowiska
pakowanie i sortowanie warzyw
ważenie pomidorów

Wymagania
motywacja i chęć do pracy
dyspozycyjność do pracy w Holandii na min. 1 miesiąc

Oferujemy
legalną pracę na warunkach holenderskich
atrakcyjna stawka godzinowa oraz wynagrodzenie w systemie tygodniowych wypłat na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), zagwarantowany do dojazd i powrót z pracy oraz ubezpieczenie
opiekę koordynatora na miejscu
kompleksowa obsługa kandydata i przygotowanie do wyjazdu

ID ogłoszenia: 5685afaa8b9be4e6

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii bez znajomości języka w Uden pakowanie i sortowanie pomidorów”

  1. Witam. Interesuje mnie praca przy pakowaniu pomidorów. Obecnie przebywam w Uden.