do ustalenia

Dam pracę w Holandii dla kobiet i par bez języka na produkcji spożywczej

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2015 01:10

Aktualnie szukamy kobiet i par do pracy w Holandii na linii produkcyjnej. Zatrudnienie dla Polaków przy pakowaniu pizzy, ciastek, drobiu bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Są to prace produkcyjne przy produktach spożywczych typu pizze, zapiekanki, ciastka, przyprawy czy filety drobiowe. Pracownik prócz typowej produkcji będzie się zajmować pakowanie produktów oraz kontrolowaniem ich jakości.

Wymagania:
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– zatrudnienie dla kobiet i par
– dla osób niepracujących przez minimum 12 miesięcy
– chętnie przyjmujemy studentów i uczniów (którzy zakończyli już szkołę) nie pracujących przez 3 miesiące od zakończenia edukacji
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy kat.B będzie atutem
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego jest mile widziane

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– pracę w międzynarodowym środowisku
– zatrudnienie na minimum 12 miesięcy
– miejsce zamieszkania i ubezpieczenie
– oferujemy pomoc przy organizacji przejazdu do kraju zatrudnienia

Aplikacja:
W celu aplikacji prosimy przesłać CV najlepiej w języku angielskim na maila: pielotz@covebo.pl

Źródło: http://www.covebo.pl/oferty-pracy/specjalisci-3/102-praca-przy-produkcji-zywnosci-ciastka-pizze-filety-drobiowe

ID ogłoszenia: 9585525b06984b9e

3 komentarze na “Dam pracę w Holandii dla kobiet i par bez języka na produkcji spożywczej”

  1. Sara i Michał na 17 czerwca 2015 @ 12:59

    Witam, jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy, jestesmy pracowici i chetni do podjecia kazdej pracy.Prosimy o kontakt 505409516

  2. Dominik.Monika na 11 sierpnia 2015 @ 14:13

    Witam wraz z moją dziewczyną interesuje nas ta praca oboje mamy prawo jazdy Kat. B jesteśmy pracowici i gotowi do wyjazdu Proszę o kontakt
    500-327-799

  3. Daniel, Gosia na 9 września 2015 @ 09:29

    Jesteśmy zainteresowani mamy posiadamy doświadczenie. Prosimy o kontakt.