do ustalenia

Dam pracę w Holandii dla kobiet przy sprzątaniu bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 18 września 2014 01:34

Firma sprzątająca zatrudni kobiety/sprzątaczki bez znajomości języka holenderskiego do pracy Holandii. Oferta z Eindhoven przy sprzątaniu domów, mieszkań czy biur. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na czas trwania umowy i jest to okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należał dojazd do klientów i sprzątanie różnych przestrzeni użytkowych takich jak: domy, mieszkania, biura. Sprzątaczka będzie doprowadzać pomieszczenia do stanu czystości.

Wymagania:
– umiejętność dokładnego sprzątania
– wytrzymałość fizyczna
– preferowane kobiety
– podstawowa znajomość języka angielskiego
– wymagane jest posiadanie prawa jazdy ze względu na konieczność dojeżdżania do klientów
– osoba bez nałogów, niekarana
– posiadanie referencji od poprzednich pracodawców jest wymagane
– możliwość wyjazdu do Holandii na pół roku

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– stałe zlecenia
– oferujemy zakwaterowanie na czas trwania umowy
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie

Aplikacja:
Proszę wysyłać CV w języku angielskim i dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: praca@hobij.pl lub info@hobij.pl w tytule proszę wpisać: GENERAL CLEANER

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22lk3h/

ID ogłoszenia: 432541a115667f14