400 e/ 40 h

Dam pracę w Holandii dla malarza Heijen od zaraz bez języka z zakwaterowaniem

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub region: Heijen
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 września 2016 23:33

Oferta pracy w Holandii na budowie, aktualna również dla brygad. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka w Heijen z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: malarz budowlany
Miejsce: Heijen
Wynagrodzenie: 400e/ 40h
Termin rozpoczęcia: od zaraz
Czas trwania umowy: na dłużej

Obowiązki:

  • Do zadań pracownika będzie należało malowanie i szpachlowanie ścian na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będzie posiadane kilkuletniego doświadczenia w podobnej branży
  • chętnie zatrudnimy całe brygady
  • zaangażowanie i duża motywacja do podjęcia pracy na budowie

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki 400 euro netto na 40 godzinny tydzień pracy
  • zatrudnienie na warunkach umów obowiązujących w Holandii
  • zagwarantowane opłacanie składek pracowniczych
  • zapewnione przez pracodawcę bezpłatne zaplecze mieszkaniowe

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o przesyłanie przesłanie szczegółowego CV na adres:

kjastrzebska@brascorecruitment.pl.

W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny oferty: MALARZ/0816/P4U

Źródło: http://www.praca4u.net/malarz-budowlany-holandia-id406392.html

ID ogłoszenia: 57957ce7686e5d55

4 komentarze na “Dam pracę w Holandii dla malarza Heijen od zaraz bez języka z zakwaterowaniem”

  1. MALARZ/0816/P4U na 10 listopada 2016 @ 15:29

    Witam. Mam na imie Tomasz i mam 26 lat i jestem w holandi od 6 tyg. Szujam właśnie takiej pracy bardziej budowlanka. Chciałbym nawiązać kotakt o ewentualne warunki współpracy. Posiadam znajomość j. angielskiego i wloskiego na poziomie b. dobrym. Ogolne doświadczenie w budownalne. Mam nr Sofi i konto. proszę o kontakt na 0683940563

  2. s\zukam prace na malowanie mam doswiadczenie jestem bez nalogow gotowy w karzdej chwili mam numer sofi i karte do bankomatu holenderska

  3. malarz bez nalogowmam doswiadczenie lubie swoja prace ostatnia moja praca amsterdam u polaka

  4. Witam mam doświadczenie w pracach budowlanych ukończyłem zawód jako malarz mam doświadczenie ogólnobudowlane prowadziłem Firmę budowa i wykończanie domów przez 20 lat. a obecnie wyjeżdżam za granicę.tel.+48 693 738 773