€14,50

Dam pracę w Holandii dla operator CNC prasy krawędziowej – Bladel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bladel
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 3.07.2021
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Opublikowany: 5 lipca 2021 00:10

Firma przemysłowa z Bladel poszukuje od zaraz doświadczonych operatorów CNC – prasy krawędziowej do podjęcia pracy w Holandii 2021. Oczekiwana znajomość języka angielskiego.

Dla jednego z naszych klientów w miejscowości Bladel, producenta kominków, poszukujemy pracownika na stanowisko operator prasy krawędziowej. Szukamy osób z doświadczeniem, aktualnie przebywających na terenie Holandii.

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych, takich jak suwmiarka, taśma miernicza, kątomierz
Prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:
Obsługa urządzeń pomiarowych
Obsługa systemu sterowania z LVD System kontroli
Organizacja miejsca pracy

Oferujemy:
Stawka €14,50 brutto/h + dodatki zmianowe
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania i ubezpieczenia

Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

ID ogłoszenia: 43960df6761ddf39

Brak tagów