9,95 € brutto/h

Dam pracę w Holandii dla par bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 26 września 2020 00:36

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie w fabryce z Vlijmen także dla par na produkcji kosmetyków z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie. Oferta bez języka niderlandzkiego wymagany jest natomiast język angielski.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vlijmen.

Wynagrodzenie: 9,95 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji kosmetyków, np. kremy, dezodoranty oraz żele pod prysznic itp.;
  • pracownik będzie wykładał puste butelki na taśmę, etykietował i dokręcał butelki, a także sprawdzał jakość produktów;
  • pakowanie towarów do opakowań indywidualnych oraz zbiorczych;
  • wykonywanie prac produkcyjnych, magazynowych oraz porządkowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej – zatrudnienie na 3 zmiany;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność przestrzegania zasad, które panują w zakładzie;
  • możliwość pracowania również w weekendy i w nadgodzinach;
  • możliwość podjęcia pracy w różnych zakładach, które będą oferowane przez agencję;
  • przestrzeganie zakazu noszenia makijażu, biżuterii, sztucznych włosów, paznokci itp.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w sprawdzonej firmie;
  • pracę na warunkach holenderskich z dostępem do pakietu socjalnego;
  • możliwość rozwijania się zawodowo, poszerzania swoich kwalifikacji oraz doświadczenia;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przy oddelegowaniu do innych, ale podobnych prac, stawka nie będzie mniejsza niż ta, która obowiązuje w Holandii, czyli 9,70 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 255f50fcea655d5