900.00

Dam pracę w Holandii dla par pakowanie owoców i warzyw, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 22.03.2016
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 05:05

Propozycja podjęcia pracy w Holandii dla Polaków w mieście Venlo. Zatrudnienie również możliwe dla par przy pakowaniu owoców oraz warzyw. Mile widziana znajomość języka.

Opis stanowiska: Zatrudnimy najlepiej panie do pracy przy pakowaniu owoców i warzyw. Mile widziane doświadczenie.

Wymagania: mile widziana znajomość języka obcego.

Oferujemy: Opiekę polskiego rezydenta, pracę w renomowanej firmie, możliwość skorzystania z zaproponowanego zakwaterowania. Możliwy wyjazd w parach!

Praca w okolicach Venlo

Adres firmy: Jupiter Polska

Łubniany ul. Kolanowska 27
46-024
Kontakt:
waldemar.mirecki@wp.pl
Waldemar Mirecki
Tel., 798 388 784, 666 926 329, +48 77 421 59 90

ID ogłoszenia: 1625703af767f79e