do ustalenia

Dam pracę w Holandii dla Polaków przy pakowaniu farmaceutycznym Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 1 listopada 2014 01:18

Firma farmaceutyczna z Venlo zatrudni kobiety przy pakowaniu produktów. Praca w Holandii dla Polaków na linii produkcyjnej. Pracodawca wymaga znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia,Venlo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca w firmie farmaceutycznej, w której pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie produktów oraz wprowadzanie danych do systemu. Zatrudniony będzie porozumiewać się w języku holenderskim.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne
– komunikatywna znajomość języka holenderskiego
– chęć podejścia do testu pisemnego sprawdzającego poziom języka
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– elastyczność godzinowa
– odpowiedzialność

Oferujemy:
– od 30 do 40 wyrobionych godzin w tygodniu
– możliwość skorzystania z zaproponowanego przez nas mieszkania
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– zapewniamy bezpłatny transport

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: k.mechecka@axell.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2323lh/

ID ogłoszenia: 4545454241307c72