do ustalenia

Dam pracę w Holandii dla Polaków przy pakowaniu mięsa od zaraz Herwijnen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Herwijnen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 15 grudnia
  • Długość umowy: 2 tygodnie
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 16:32

Firma mięsna poszukuje od zaraz kandydatów przy pakowaniu produktów spożywczych. Oferta z Herwijnen dla Polaków ze znajomością języka w stopniu podstawowym. Zatrudnienie od 15 grudnia na okres 2 tygodni.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Herwijnen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca polega na pakowaniu mięsa według gramatury w odpowiednio przygotowane opakowania. Zatrudniony będzie również kontrolować jakość produktów.

Wymagania:
– szybkie wykonywanie zadań
– podstawy języka
– chęć do podjęcia pracy za granicą
– natychmiastowy wyjazd do Holandii
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– doświadczenie na danym stanowisku mile widziane

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– legalną pracę od zaraz na okres 2 tygodni
– start już 15 grudnia
– szkolenia wdrażające
– możliwość zdobycia doświadczenia
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: praca@hobij.pl
Możan również wypełnić formuarz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie:

hobij.pl/425910/Kontakt.html

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-produktow-miesnych-praca-na-2-tyg-herwijn-id254418.html

ID ogłoszenia: 4525485a11cbcfa2