0

Dam pracę w Holandii dla rzeźnika bez doświadczenia, Veenendaal lub Woudenberg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veenendaal
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 10.07.2018
  • Długość umowy: min. 13 tygodni
  • Opublikowany: 10 lipca 2018 07:15

Bez doświadczenia do podjęcia praca w Holandii dla rzeźników w rejonie Veenendaal lub Woudenberg. Zatrudnienie przy wieprzowinie dla osób z językiem angielskim.

i-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla różnych sektorów m.in. produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców.
Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.
Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276)

OPIS STANOWISKA:
Dla naszego holenderskiego pośrednika poszukujemy pracowników do pracy na rzeźni z wieprzowiną.

Praca polega na ściąganiu wieprzowiny z haków i przenoszenie jej na hale.
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

MIEJSCE PRACY: Veenendaal lub Woudenberg

OCZEKIWANIA:
– komunikatywny język angielski i/lub niemiecki
– mile widziane prawo jazdy kat B
– chęć nawiązania długotrwałej współpracy

OFERUJEMY:
– pracę bez doświadczenia – istnieje możliwość przyuczenia!
– legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
– pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
– wynagrodzenie co tydzień na koncie pracownika
– zakwaterowanie na czas zatrudnienia
– ubezpieczenie zdrowotne
– atrakcyjne wynagrodzenia

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu: +48793193049 lub kontakt mailowy na adres rekrutacja@i-work.pl

W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ID ogłoszenia: 7385b4475163d806