580-600€/40h

Dam pracę w Holandii dla spawacza TIG w Eindhoven od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2022 12:18

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii dla spawaczy TIG. Zatrudnienie w firmie przemysłowej z Eindhoven przy spawaniu i sczepianiu blach o grubości do 5 mm.

Spawacz TIG z własnym autem- Praca od zaraz na holenderskiej umowie

Zakres obowiązków obejmuje:
– Spawanie i sczepianie blach o grubości do 5 mm dla przemysłu motoryzacyjnego
– Praca w oparciu o rysunek techniczny

Wymagania:
– doświadczenie min. 2 lata w zawodzie,
– znajomość języka angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
– własne auto.

Co oferujemy?
– holenderską umowę,
– atrakcyjne wynagrodzenie 580-600€ netto /40h pracy,
– zwrot kosztów dojazdów,
-darmowe ubezpieczenie,
– darmowe zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych.

Zapraszam do kontaktu.

Wyślij CV na adres e-mail cv@iwg24.pl lub zadzwoń +48 784 000 705.

ID ogłoszenia: 147636a6a9caf7fb