do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii dla Spawaczy Mig-Mag oraz TIG w Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec 2017
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 28 lutego 2017 06:12

Firma z Venlo zatrudni pilnie spawaczy MIG-MAG oraz TIG do pracy w Holandii polegającej na spawaniu metalowych oraz aluminiowych konstrukcji zgodnie z otrzymanym rysunkiem technicznym.

Miejsce pracy:
Holandia
Opis stanowiska:
Spawanie metalowych oraz aluminiowych elementów konstrukcji wg instrukcji pracodawcy (na podstawie rysunku technicznego). Drobne prace ślusarsko-montażowe.
Wymagamy:
Oczekujemy sumienności oraz precyzji w realizacji zleconych zadań. Kluczowym argumentem przemawiającym na korzyść kandydata będzie doświadczenie w pracy spawacza, dodatkowo potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.
Ponadto oczekujemy znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującącymi na terenie kraju wykonywanej pracy. Konkurencyjne stawki godzinowe uwarunkowane od posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie oraz zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, a także opiekę polskiego rezydenta.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

W tytule emaila prosimy o informację na jakie stanowisko Państwo aplikują.
W przypadku chęci wyjazdu par lub grup wszystkie aplikacje powinny znaleźć się w jednym emailu.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 30558a598375522e