stawka wiekowa

Dam pracę w Holandii dla studentów bez języka zbiory borówki od lipca 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca
  • Długość umowy: akord
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 23:44

Sezonowa praca w Holandii dla studentów i uczniów bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od lipca 2017 przy zbiorach borówki amerykańskiej do połowy września.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Holandia

Termin rozpoczęcia: od 29 lipca

Czas trwania umowy: 4-5 tygodni

Liczba miejsc: 100

Wynagrodzenie: stawka akordowa – 1 euro za kilogram, jednak zarobki nie mogą być mniejsze niż minimum godzinowe ustalane ze względu na wiek

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie borówki amerykańskiej do skrzynek

Wymagania:

  • status ucznia lub studenta
  • wiek powyżej 18 lat
  • możliwość podjęcia pracy do 15 września
  • mile widziane grupy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki, od 900 do 1400 euro za 4 tygodnie
  • wynagrodzenie wypłacane na konto raz w miesiącu
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • pracę około 45 godzin tygodniowo
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie 50 euro, potrącane z wynagrodzenia
  • dojazdy do pracy
  • ubezpieczenie
  • pomoc w organizacji przejazdów do Holandii dla grup

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV na adres:

holandia@bispol.com z dopiskiem „Borówki Holandia”

Źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/zbiory-borowki-dla-uczniow-i-studentow/

ID ogłoszenia: 2595953e7d779fc4