8,87€

Dam pracę w Holandii Etykietowanie produktów spożywczych od zaraz Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 05.12.2016
  • Długość umowy: 1 rok
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 04:16

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii na terenie Venlo przy etykietowaniu produktów spożywczych. Oferta dla osób elastycznych i dyspozycyjnych na dłuższy okres.

Etykietowanie produktów spożywczych – Holandia
KRAZ 13171
Zadania:
 Dbałość o odpowiednie etykietowanie, wagę produktu.
 Praca przy komputerze.
 Dbanie o wysoką jakość produktu końcowego,
 Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
 Mile widziana znajomość angielskiego(warunek niekonieczny),
 Praca na dłuższy okres,
 Odpowiedzialność oraz elastyczność,
 Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań,
 Umiejętność pracy z grupą pracowników.
Oferujemy:
 stawka brutto: 8,87€
 cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto,
 dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami,
 organizację transportu na miejscu do pracy,
 zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii,
 ubezpieczenie dobrowolne płatne dodatkowo podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności,
 przejrzyste cotygodniowe wyliczenia przepracowanych godzin i kosztów,
 coroczne „jarografy” dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek,
 dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższa holenderska stawkę ustawową,
Aplikuj już teraz na podany adres mailowy: daniel.szymkowicz@eastservice.pl
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

ID ogłoszenia: 765583fe4eae2617