2,000.00

Dam pracę w Holandii jako koordynator pracowników ds. zakwaterowań, Schijndel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Schijndel
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: umowa o pracę
  • Opublikowany: 23 września 2019 02:08

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii na stanowisku koordynatora pracowników do spraw zakwaterowania w rejonie Schijndel. Konieczna dobra znajomość języka angielskiego.

Koordynator ds. zakwaterowań
Agencja zajmuje się pracownikami technicznymi
Miejsce pracy: Schijndel i okolice, Holandia

WYMAGANIA:
doświadczenie,
znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
prawo jazdy,
dyspozycyjność
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
kontrola zakwaterowań,
pomoc w wyrabianiu numeru Sofi,
przekwaterowanie pracowników itd.
OFERUJEMY:
stałą pracę,
wynagrodzenie 2200€/brutto miesięcznie+benefity
Zainteresowanych Panów proszę o przesłanie cv W JĘZYKU ANGIELSKIM, kontakt telefoniczny +48790833585 (9-17)

ID ogłoszenia: 6985d88cadb266dd