10.24

Dam pracę w Holandii jako malarz proszkowy w Veenendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veenendaal
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 03-03-2021
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 4 marca 2021 00:03

Firma przemysłowa z siedzibą w Veenendaal poszukuje od zaraz malarzy proszkowych do podjęcia legalnej pracy w Holandii. Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu podstawowym.

Dla naszego klienta w Veenendaal poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy przy malowaniu i szlifowaniu elementow metalowych.

Obowiązki:
Szlifowanie
Malowanie
Prace porządkowe

Tego oczekujemy od Ciebie:
Znajomość języka angielskiego (w stopniu podstawowym)
Mile widziane doświadczenie w podobnej branźy
Dobra kondycja fizyczna
Wysoka motywacja do pracy
Gotowość do pracy na dłuższy okres czasu
Zaświadczenie o niekaralności (mile widziane)

Oferujemy Ci:
Stawkę: €10,24 + extra dodatku do godzin, pracując w systemie trzyzmianowym
Tygodniowy system wypłat
Transport do pracy
Internetowy profil pracownika

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora

Pracę na długi okres czasu

email: jobs@workstead.nl
Numer telefonu: +31884940000

ID ogłoszenia: 670603f5b342c544