1,700.00

Dam pracę w Holandii jako przedstawiciel handlowy do polskich sklepów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 1/02/2019
  • Długość umowy: bezterminowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 stycznia 2019 00:03

Propozycja ciekawej pracy w Holandii dla pracowników ze znajomością języka na stanowisko przedstawiciela handlowego do polskich sklepów na terenie całego kraju.

Przedstawiciel Handlowy (PH, Sales Rep.)

Duża dystrybucyjna firma z Polski poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego do obsługi sklepów z polskimi produktami.

Miejsce pracy:Holandia, Belgia

Opis stanowiska:
Teren działania Holandia i Belgia. Zakres obowiązków to pozyskiwanie i współpraca ze sklepami spożywczymi sprzedającymi polskie produkty. Dystrybucja towarów bezpośrednio z Polski na sklepy. Praca na pensji podstawowej i prowizji od sprzedaży.
Wymagania:
Wymagany pojazd oraz chęć założenia własnej działalności. Rozliczenia na fakturach. Mile widziane doświadczenie handlowe.
Oferujemy:
Pracę w pełnych godzinach, zarobki od 1700 Euro w górę (nawet do 5000). Praca bardzo satysfakcjonująca szczególnie dla osób lubiących nawiązywanie nowych kontaktów.
Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie swojego CV na email p.kulagowski@rofood.pl

ID ogłoszenia: 3015c4585326518c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: pkulagowski
  • Zarejestrowany od: 21 stycznia 2019

Inne przedmioty dodane przez pkulagowski

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez pkulagowski »