od 14 euro

Dam pracę w Holandii jako spawacz kadłubów aluminiowych (metodą 131)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dordrecht
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 30.09.2019
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 października 2019 00:15

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii od zaraz przy spawaniu kadłubów aluminiowych metodą 131. Zatrudnienie dla kandydatów z minimum 3-letnim doświadczeniem zawodowym.

Praca dla Spawaczy Aluminium 131 w Holandii

Spawacz kadłubów aluminiowych (metodą 131)

Wymagania:

Doświadczenie min. 3 lata w spawaniu aluminium metodą 131,

Umiejętność spawania MIG 131 BW 22 P5 PE,

Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy

Zadania:

Spawanie metodą MIG 131 blachy aluminiowej : 5 -25 mm.

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 14 euro w zależności od doświadczenia zawodowego.

Praca z zakwaterowaniem oraz organizacją transportu do miejsca pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: +31 614 39 2376 lub za pomocą poczty elektronicznej: praca@viku-bv.nl

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy w przemyśle stoczniowym na www.viku-bv.nl

ID ogłoszenia: 725d8daf12daed5

Brak tagów