€16,00

Dam pracę w Holandii jako spawacz MIG/MAG od zaraz w Bladel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bladel
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: nieokreślona
  • Opublikowany: 30 maja 2022 00:38

Firma przemysłowa z Bladel od zaraz poszukuje wykwalifikowanych spawaczy MIG-MAG do rozpoczęcia pracy w Holandii. Znajomość języka angielskiego wymagana w stopniu komunikatywnym.

Jeśli szukasz pracy jako spawacz MIG/MAG przy dużych, ambitnych projektach, to praca dla Ciebie! Firma znajduje się w miejscowości Bladel i zajmuje się  obróbką konstrukcji metalowych.

Obowiązki:
– Praca na rysunkach technicznych
– Kompletowanie produktów z rysunku technicznego
– Prace spawalnicze, wiercenie i gwintowanie

Nasza oferta:
– Stawkę €16,00 brutto/h
– Dodatki eksterytorialne + dodatek urlopowy + dodatek wakacyjny
– Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Darmowy transport do pracy
– Opiekę polskich koordynatorów
– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

Wymagania:
– Doświadczenie jako spawacz Mig/Mag
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Prawo jazdy kat.B lub prywatne zakwaterowanie
– Znajomość rysunku technicznego
– Nie gwarantujemy pracy czy (i) mieszkania z osobą/osobami
towarzyszącą/towarzyszącymi.

Wyślij swoje zgłoszenie na

tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na https://bit.ly/3pDmfOj

ID ogłoszenia: 556290acf2cccbb