do ustalenia

Dam pracę w Holandii na budowie dla malarza bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 25 lipca 2015 00:54

Ogłoszenie pracy w Holandii w budownictwie na stanowisku malarza. Oferta z Amsterdamu przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie bez znajomości języka holenderskiego dla 20 osób z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Stanowisko: malarz
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– malowanie ścian i sufitów
– prace wykończeniowe
– dbanie o porządek w miejscu pracy
– wykonywanie drobnych prac renowacyjnych

Wymagania:
– należy posiadać doświadczenie w malowaniu (3-4 lata)
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim bądź niemieckim na poziomie komunikatywnym
– ogólna dobra sprawność fizyczna
– perfekcyjne wykonywanie zadań
– złota rączka
– dobra sprawność manualna
– cierpliwość, dokładność, zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– znajomość najnowszych technik budowlanych będzie atutem

Oferujemy:
– podpisanie umowy o pracę na holenderskich warunkach
– dobre stawki godzinowe
– miejsce do spania
– przyjazną atmosferę na miejscu
– ciągłość zleceń
– samodzielność w wykonywaniu zadań
– zatrudnienie dla 20 osób

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/malarz/holandia-amsterdam/11965512

ID ogłoszenia: 30255b2bcf66acd1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii na budowie dla malarza bez języka Amsterdam”

  1. Zainteresowany tą oferta na 12 marca 2016 @ 11:19

    Witam,mój narzeczony jest zainteresowany tą oferta pracy.Mieszkamy w Amsterdamie.
    Sylvano ukończył szkołę budowlana,oraz ma doświadczenie w tym rodzaju wykonywanej pracy.Posluguje się językiem holenderskim
    oraz angielskim. Jest pracowity,zmotywowany do pracy,punktualny, posiada doświadczenie.
    Pozdrawiamy