do ustalenia

Dam pracę w Holandii na budowie dla malarza bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 22 września 2014 23:21

Firma budowlana zatrudni malarzy bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta dla pracowników fizycznych w budownictwie z kilkuletnim doświadczeniem w malowaniu ścian.

Stanowisko: Malarz
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zadaniem pracownika jest zapoznanie się z miejscem pracy i dokumentacją techniczną w celu ustalenia kolejności i zakresu robót. Następnie pracownik zabezpiecza podłoże i przystępuje do prac malarskich.

Wymagania:
– znajomości rodzajów materiałów budowlanych
– umiejętność doboru odpowiednich narzędzi
– posiadanie wiedzy na temat różnorodności farb i technik ich nakładania
– kandydat musi posiadać wykształcenie o kierunku budowanym
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– doświadczenie musi być udokumentowane

Oferujemy:
– zapewniamy ubezpieczenie i odprowadzanie składek
– stałe zlecenia
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
– bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zapewniamy miejsce zamieszkania
– zawarcie umowy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.poloniusz.pl/o1-22m55k/

ID ogłoszenia: 60654207b2e4f216

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii na budowie dla malarza bez znajomości języka”

  1. 37l malarz szpachlarz 10lat doswiadczenia gotowy od zaraz pozdrawjam Marcin warszawa