9 euro/h netto

Dam pracę w Holandii na budowie dla montera bez języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 21:43

Firma budowlana z Eindhoven poszukuje montera bez znajomości języka holenderskiego do podwieszania płyt kartonowo-gipsowych. Praca w Holandii dla pracownika budowlanego przy regipsach.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: 9 euro/h netto
Numer referencyjny: 10016

Zadania:
Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie montaż płyt na ścianach i sufitach.

Wymagania:
– umiejętność montażu konstrukcji i ścian z profili,
– umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
– posiadanie Certyfikatu VCA
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– konieczność zamontowania 40 płyt w ciągu dnia

Oferujemy:
– zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– umowę o pracę
– kontakt z opiekunem w kraju
– dobre wynagrodzenie
– zapewniamy ubezpieczenie
– stałe zlecenia
– pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: praca@holandiajobs.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22h0ll/

ID ogłoszenia: 73753f21d35d09cb