do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii na budowie dla murarza bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Opublikowany: 3 lutego 2016 22:36

Poszukiwany pracownik na budowę, murarz do kładzenia cegieł klinkierowych na elewacje w Amsterdamie. Praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz dla budowlańców, na bardzo dobrych warunkach.

Stanowisko: pracownik budowlany, murarz.

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia.

Zarobki: do uzgodnienia.

Początek prac: od zaraz.

Zadania na stanowisku:
kładzenie cegły klinkierowej na ściany domów jednorodzinnych (wydrapywanie-wózeczek), na kameralnym osiedlu.

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, ewentualnie niderlandzkiego będzie plusem;
  • zaletą będzie kurs bezpieczeństwa podstawowego VCA lub SCC;
  • prawo jazdy kat.B i własny samochód mile widziane;
  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność;
  • punktualność, preferujemy osoby bez nałogów.

Oferujemy:

  • miejsce zamieszkania na czas umowy;
  • ubezpieczenie;
  • legalną umowę na holenderskich zasadach;
  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;
  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień;
  • wszelkie narzędzia pracy i pomoc zaaklimatyzowaniu.

Dla kandydatów:
Prosimy wysyłać CV pod adres mailowy:

agnieszka@jobxion.pl

Należy załączyć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/praca-w-holandii-na-budowie-w-amsterdamie-murarz-cegla-klinkierowafasady-domow/

ID ogłoszenia: 9356b24aff7a6b7