11,64€ br/h

Dam pracę w Holandii na budowie dla pomocnika przy rozbiórkach od zaraz, Strijen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Strijen, Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: długoterminowo/na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2020 22:43

W miejscowości Strijen od zaraz do podjęcia praca w Holandii na budowie przy rozbiórkach dla pomocników. Zatrudnienie z komunikatywną znajomością języka i doświadczeniem w budownictwie.

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku pomocnik budowlany.
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

POMOCNIK BUDOWLANY.

Miejsce pracy: Strijen, Holandia

Oferujemy:

wynagrodzenie w wysokości 11,64€ br/h,
umowę o pracę z holenderskim pracodawcą,
zorganizowane zakwaterowanie,
wynagrodzenie wypłacane tygodniowo,
dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto,
zorganizowane dojazdy do pracy,
ubezpieczenie zdrowotne,
opiekę polskiego koordynatora,
pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem,
indywidualnie ustalany termin wyjazdu.
Zakres obowiązków:

praca przy rozbiórce budynków mieszkalnych i przemysłowych.
Wymagania:

doświadczenie na stanowisku,
komunikatywna znajomość angielskiego,
prawo jazdy i auto (mile widziane),
mile widziane osoby zamieszkujące w Holandii.

Prosimy o wysłanie CV na adres: holandia@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz
dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.

Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu
związanym
z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym”

ID ogłoszenia: 4645fa023a027109