1600 euro/mc

Dam pracę w Holandii na budowie dla tapeciarza z językiem angielskim Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 9 listopada 2014 04:05

Firma budowlana z Venlo szuka tapeciarza do fizycznej pracy w Holandii. Oferta dla Polaków w budownictwie przy tapetowaniu. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Tapeciarz
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: 1600 euro/mc

Zadania:
Praca odbywa się na budowie i polega na nakładaniu tapet na ściany. Pracownik jest zobowiązany do starannego przygotowania podłoża i doboru odpowiedniego kleju do tapet.

Wymagania:
– rozróżnianie barw
– brak lęku wysokości
– uważność
– posiadanie dobrego refleksu
– doświadczenie przy tapetowaniu
– posiadanie samochodu mile widziane
– znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź niderlandzkiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie
– zatrudnienie na legalnych warunkach
– pracodawca oferuje ubezpieczenie
– obecność polskiego opiekuna
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV po polsku i w jednym z trzech języków obcych na maila: tomaszek@covebo.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-232ll9/

ID ogłoszenia: 620545ec5558e714