do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii na budowie od zaraz jako malarz w Lieshout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lieshout
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 17 maja 2018 07:22

Firma z Lieshout poszukuje obecnie malarzy do pracy w Holandii na budowie. Zatrudnienie od zaraz przy malowaniu wnętrz budynków oraz fasad zewnętrznych.

Biuro posrednictwa pracy ZPB Europa poszukuje dla swojego klienta w Lieshout malarzy.

Opis stanowiska:
– malowanie wewnatrz i na zewnatrz budynków
– przygotowywanie powierzchni pod malowanie
– renowacja
– natryski bezpowietrzne lateksem
– malowanie dachów

Oferujemy
– atrakcyjne tygodniowe wynagrodzenie
– holenderska umowe o prace
– zakwaterowanie
– dodatek wakacyjny oraz godziny urlopowe
– opieke polskiego rezydenta
– ubezpieczenie zdrowotne
– pomoc w otworzeiu konta i otrzymaniu numeru sofi

Wymagania:
– doswiadczenie w zawodzie
– komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego, angielskiego, holenderskiego min, w stopniu komunikatywnym
– prawojazdy kategori B
– wlasny transport

Jeśli jestes zainteresowany/a nasza oferta i jestes zmotywowana osoba ktora potrafi samodzielnie pracowac. Prześlij nam swoje CV na adres email: plrecruitment@zpbeuropa.eu
lub skontaktuj się z naszym biurem w dni robocze od 10:00 do 17:30
tel: 06-53445939
Znajdziesz nas również na:

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)

ID ogłoszenia: 7105afbf9a6e225c