440-480 Eur netto na tydzień

Dam pracę w Holandii na budowie od zaraz przy remontach i wykończeniach glazurnik-płytkarz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holndia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 września 2019 19:01

Z bezpłatnym zakwaterowaniem propozycja pracy w Holandii od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie 2019 jako płytkarz-glazurnik. Pracodawca oferuje bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: płytkarz-glazurnik.

Lokalizacja: różne miejscowości na terenie Holandii.

Wynagrodzenie: 440 – 480 Eur netto na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem, jako płytkarz-glazurnik;
  • zatrudnienie na budowie.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego / niemieckiego / holenderskiego w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu;
  • mile widziane będą własne narzędzia;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • solidne zatrudnienie;
  • bardzo dobre wynagrodzenie – 440 Eur netto na tydzień;
  • dla osób, które posiadają doświadczenie w pracy glazurnika/płytkarza na terenie Holandii – wynagrodzenie w wysokości 480 Eur netto na tydzień;
  • bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłaszanie się poprzez:

gsuinter-work.pl/pl/formularz-rejestracyjny/

Można również zadzwonić pod numer telefon: +48 503 801 707 albo +48 517 677 303, a także można napisać do biura: biuro@gsuinter-work.pl

Źródło: https://www.praca-za-granica.pl/o-862910.php

ID ogłoszenia: 6165d640cb377f6d