do ustalenia

Dam pracę w Holandii na budowie przy wykończeniach Amsterdam od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 20 lutego 2015 01:01

Od zaraz zatrudnimy pracowników budowlanych do pracy w Holandii przy wykończeniach. Ogłoszenie z Amsterdamu dla Polaków przy remontach mieszkań. Zatrudnienie skierowana do osób z doświadczeniem i znajomością języka obcego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
Praca odbywa się na budowie i polega na wykonywaniu zadań zlecanych przez przełożonego. Są to różnego rodzaju zadania związane z wykończeniem mieszkań oraz ich remontem.

Wymagania:
– znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym do wyboru z trzech: niemiecki, angielski, holenderski
– od kandydatów wymagamy doświadczenia w pracach budowlanych
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– dokładność, precyzja, fachowość
– wywiązywanie się z obowiązków

Oferujemy:
– zatrudnienie w międzynarodowej firmie
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– ubezpieczenie
– podpisanie umowy na pełny etat
– legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV ze zdjęciem na maila: praca@ornagejobs.nl w tytule należy umieścić: pracownik ogólnobudowlany- Amsterdam.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-236lc4/

ID ogłoszenia: 50754e653d50943b