550-600 Eur netto/40 h

Dam pracę w Holandii na budowie wykończenia i remonty glazurnik-płytkarz Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: wybrany termin
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 lutego 2019 00:37

Poszukiwane osoby do pracy w Holandii na budowie przy wykończeniach i remontach, jako glazurnik-płytkarz. Ogłoszenie z Limburgii w wybranym terminie oraz z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik budowlany – glazurnik/płytkarz.

Lokalizacja: Limburgia.

Wynagrodzenie: 550-600 Eur netto/40 godz.

Start: w wybranym terminie.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • demontowanie starej glazury;
  • przygotowywanie powierzchni do kładzenia płytek, a następnie ich położenie oraz fugowanie.

Wymagania:

  • przynajmniej 4 lata doświadczenia;
  • koniecznie bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego albo niderlandzkiego;
  • posiadanie własnego samochodu oraz narzędzi.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach holenderskich;
  • pracę na dłuższy czas – minimum 40 godz. tygodniowo, a do tego istnieje możliwość wzięcia nadgodzin;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane co tydzień;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w pojedynczych pokojach;
  • ubezpieczenie zdrowotne, które będzie obowiązywało na terenie Unii Europejskiej;
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +38 85 484 81 95 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:30 albo pod adresem e-mail: radek@valentojobs.nl

W aplikacji należy zawrzeć sformułowanie:
„Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/glazurnik-plytkarz-oferta-pracy-w-holandii-na-budowie-wykonczenia-i-remonty/

ID ogłoszenia: 3565c5b403686f53