€15,56

Dam pracę w Holandii na linii montażowej przy produkcji ciężarówek, Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: Umowa o pracę na czas określony
  • Opublikowany: 12 stycznia 2023 00:48

Aktualne ogłoszenie od zaraz dam pracę w Holandii przy produkcji ciężarówek na linii montażowej w fabryce z Eindhoven. Znajomość języka angielskiego będzie wymagana w stopniu dobrym.

Wynagrodzenie
15,56 €/h na zmianach dziennych
22,34 €/h na zmianach nocnych

Akceptowane języki
Angielski

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Eindhoven, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
DAF Trucks to lider na holenderskim rynku ciężarówek. Firma zajmuje się produkcją pojazdów, z których korzystają przedsiębiorcy w całej Europie. Nawet zatrudniając setki pracowników, producent w fabryce w Eindhoven kładzie szczególny nacisk na pracę zespołową i zaangażowanie.

Jako pracownik produkcji będziesz składał elementy ciężarówek w kompletne gotowe samochody. Wraz ze swoim zespołem będziesz odpowiedzialny za montaż i wstawianie poszczególnych części. Do dociskacza trzeba włożyć blachy, które mają być wciśnięte w określony kształt. Trzeba powiesić części na szynie, aby zostały spryskane farbą. Aby zapewnić różnorodność, każdy zespół ma różne stanowiska pracy, między którymi będziesz rotować.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od 07:00 do 15:30 i od 15:30 do 00:00. W jednym tygodniu będziesz pracować na dziennej zmianie, a w drugim tygodniu na wieczornej zmianie. Masz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Zyskaj możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia! W kantynie możesz kupić smaczny posiłek, aby cieszyć się nim ze współpracownikami. Jako pracownik produkcyjny otrzymasz odzież roboczą od firmy DAF.

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Składanie części do samochodów ciężarowych
Montaż ciężarówek w gotowe pojazdy
Wkładanie części we właściwe miejsca w samochodu
Wkładanie metalowych elementów do prasy

Wymagania
Sprawność niezbędna do pracy fizycznej
Umiejętność pracy pod presją czasu
Doświadczenie techniczne
Chęć pracy w systemie zmianowym
Znajomość j. angielskiego

kszczechowiak@ottoworkforce.eu

ID ogłoszenia: 60663bec1a8b4116