do ustalenia

Dam pracę w Holandii na magazynie przy pakowaniu bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 16 października 2014 01:37

Firma z Tilburga zatrudni 5 pakowaczy magazynowych bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta przy pakowaniu sprzętu elektronicznego.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zajmowanie się pakowaniem towaru
– zbieranie zamówień
– obsługa skanera ręcznego
– przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki
– zabezpieczanie ułożonego towaru na paletach folią
– prowadzenie wózków widłowych przednich (model Heftruck)
– prowadzenie porządku w miejscu pracy

Wymagania:
– kandydat powinien posiadać uprawnienia na wózki widłowe
– znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe przednie
– roczne doświadczenie w pracach magazynowych w tym przy zbieraniu zamówień
– prawo jazdy kat.B
– dobre zdrowie, samopoczucie
– osoba pozytywnie nastawiona do życia i ludzi
– otwartość
– umiejętność pracy zespołowej
– radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
– zatrudnienie tymczasowe z możliwością przedłużenia
– dla chętnych możliwy rozwój zawodowy
– stałym pracownikom oferujemy podwyżki
– możliwość kontaktu z polskimi koordynatorami
– transport i ubezpieczenie dodatkowo płatne
– oferujemy miejsce zamieszkania (odpłatne)

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/192713/0/1/

ID ogłoszenia: 299543ef626bdbb4

1 odpowiedź na “Dam pracę w Holandii na magazynie przy pakowaniu bez języka Tilburg”

  1. Karolina i Pawel na 18 października 2014 @ 12:45

    poszukujemy z chlopakiem pracy. jestesny zainteresowani ta oferta. mlodzi, ambitni, szybko sie uczymy.